Silnoproudé rozvody

Nabízíme kompletní program elektroinstalačních prací NN dodavatelským způsobem jehož součástí je vyhotovení projektové dokumentace, revizní zprávy a následná technická podpora a záruční i pozáruční servis.

Nejen v oblasti bytové výstavby provedeme kromě základní elektroinstalace s připojením na rozvodnou síť též telefonní a televizní rozvody, rozvody počítačové sítě a audio systému, instalaci elektricky ovládaných rolet a markýz a mnoho dalších věcí spojených s naší profesí.

Nejen pro technicky založené zákazníky, kteří chtějí ve svém rodinném domě určitý komfort a pohodlí nabízíme systém ABB i-bus® založený na principu datové sběrnice, po které běží veškeré povely k řízení spotřebičů.

V objektech kancelářské a průmyslové výstavby zahrnují naše služby opět kompletní nabídku silnoproudých i slaboproudých instalací.

Ať již sami nebo za pomoci renomovaných firem zabývajících se světelnou technikou provedeme návrh a výpočet osvětlení vnitřních nebo venkovních prostor včetně návrhu na automatickou regulaci intenzity umělého osvětlení v závislosti na okolním světle. Návratnost tohoto systému je ověřena jak výpočty, tak našimi vlastními zkušenostmi a to obvykle do 2 až 3 let.

Od roku 1998 je naše firma držitelem oprávnění, umožňující provádění projekční činnost, montáže, revize a servis v prostředích s nebezpečím výbuchu. Od té doby jsme realizovaly kompletní dodávky několika čerpacích stanic a technologií na výrobu metylesteru.

Tento článek najdete na SLNAVA s.r.o.
http://www.slnava.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.slnava.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=9