Přihlášení uživatele

   Přezdívka
   Heslo
   KódKód
   Opište kód
   

Silnoproudé rozvody

  Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Nabízíme kompletní program elektroinstalačních prací NN dodavatelským způsobem jehož součástí je vyhotovení projektové dokumentace, revizní zprávy a následná technická podpora a záruční i pozáruční servis.

Nejen v oblasti bytové výstavby provedeme kromě základní elektroinstalace s připojením na rozvodnou síť též telefonní a televizní rozvody, rozvody počítačové sítě a audio systému, instalaci elektricky ovládaných rolet a markýz a mnoho dalších věcí spojených s naší profesí.

Nejen pro technicky založené zákazníky, kteří chtějí ve svém rodinném domě určitý komfort a pohodlí nabízíme systém ABB i-bus® založený na principu datové sběrnice, po které běží veškeré povely k řízení spotřebičů.

V objektech kancelářské a průmyslové výstavby zahrnují naše služby opět kompletní nabídku silnoproudých i slaboproudých instalací.

Ať již sami nebo za pomoci renomovaných firem zabývajících se světelnou technikou provedeme návrh a výpočet osvětlení vnitřních nebo venkovních prostor včetně návrhu na automatickou regulaci intenzity umělého osvětlení v závislosti na okolním světle. Návratnost tohoto systému je ověřena jak výpočty, tak našimi vlastními zkušenostmi a to obvykle do 2 až 3 let.

Od roku 1998 je naše firma držitelem oprávnění, umožňující provádění projekční činnost, montáže, revize a servis v prostředích s nebezpečím výbuchu. Od té doby jsme realizovaly kompletní dodávky několika čerpacích stanic a technologií na výrobu metylesteru.

Reference

Sjezdovky v Deštném v Orlických horách

Sjezdovky v Deštném v Orlických horách

- kabelizace pro umělé zasněžování
- automatické řízení vleků
- údržba a servis bezpečnostních prvků stožárů vleků

Kontakty

 • Tel: (+420) 491 453 077
 • Fax: (+420) 491 453 077
  prosím použijte e-mail
   
 • E-mail:
   
 • Adresa:
  Palackého 112
  552 03 Česká Skalice
SLNAVA s.r.o.